DOM DLA ISSAKA I WIKTORII

Mily razem ze swoją córką i dwójką przygarniętych dzieci – Isaakiem oraz Wiktorią mieszka w malutkim pokoju (pokój jest zarazem magazynkiem zakładu krawieckiego) o wymiarze trzy na trzy metry. Wszyscy razem śpią na jednym pojedynczym łóżku.
W moim sercu zrodził się pomysł by połączyć nasze siły i wybudować dla nich malutki domek.

Działka pod wybudowanie domu kosztuje jedynie 5000 zł, a postawienie małego domku z dwoma sypialniami to niecałe 8000 zł. Jeśli uda się nam wybudować dom, zapewnimy przyszłość Mily oraz jej dzieciom. Obecnie istnieje obawa, że gdy Isaak i Wiktoria podrosną będą musiały wrócić do domu dziecka z powodu ciężkiej sytuacji w jakiej znajduje się ich przybrana mama. Nie ma ona ani swojej ziemi ani domu, a jej dochody są bardzo niskie.

Na ziemi, którą zakupimy będzie miejsce na ogród, oraz zagrodę dla kilku kóz, co poważnie wesprze budżet domowy. Mily podpisze z nami umowę, w myśl której, dom i ziemia należeć będą do niej pod warunkiem, że będzie się zajmować Wiktorią i Isaakiem. Zabezpieczy nas to w przyszłości przed niepotrzebnymi nieporozumieniami.

Zwracam się więc do Was z ogromną prośbą – pomóżmy Milli oraz jej adoptowanym dzieciom. Zapewnijmy przyszłość dwóm sierotom oraz kobiecie o ogromnym sercu!

Aby  dowiedzieć się więcej o Mily i jej działalności zapraszam do lektury poprzedniego wpisu – Bezinteresowna miłość.

Jeśli czujecie, że chcecie wesprzeć ten projekt, lub macie jakieś pytania napiszcie proszę do mnie wiadomość na maila aga.zuki@gmail.com

Przelewy można robić na konto organizacji:

Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne
Os. Wichrowe Wzgórze 10/17
61-674 Poznań

Bank PKO BP oddział I w Poznaniu
58 1020 4027 0000 1902 0473 7880

z dopiskiem: DOM DLA ISSAKA I WIKTORII

Najnowsze Komentarze
  1. Nula |
  2. Keis |
  3. Henryk Ryś - dziadek i pradziadek |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *